Štvrtok 1.11.2018 – 6.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

EC Vienna Tigers – HC Petržalka 2010 Bratislava   13:1 (4:0, 5:0, 4:1)

strely 44:19

zákroky 18:31

oslabenia 7:1

strelci gólov: Přibáň

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 6.kole Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri predstavili na domácom ľade v Petržalke ako hostia. Dnes bolo domáce družstvo z Viedne, ktorého hráči sa úlohy domácich zhostili veľmi dobre, po celý zápas mali v rýchlom a bojovnom zápase prevahu a zaslúžene zvíťazili.

Štvrtok 1.11.2018 – 6.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

EC Vienna Tigers – HC Petržalka 2010 Bratislava  1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

zákroky 24:30

oslabenia 5:8

Vyjadrenie trénera p. Mileca:Vo štvrtok 1.11. sme na domácom ľade odohrali zápas šiesteho kola s mužstvom EC Vienna Tigers. V tomto zápase sme prvú tretinu uhrali na nulu, teda ani sme neinkasovali ale ani nestrelili žiadny gól. Aj strelecky to bola táto časť hry vyrovnaná a to 6:8. Sily nám však výrazne ubrali štyri naše vylúčenia. V druhej tretine súper zvýšil svoju streleckú aktivitu, čo mu prinieslo dva strelené góly. My sme však bojovali ďalej, no opäť v závere tretiny sme hrali dve oslabovky, čo nám odčerpalo ďalšie sily. Tento náš neduh sa preniesol aj do tretej tretiny, kde sme boli vylúčený ešte 3krát. Keď sme v šiestej minúte tejto tretiny dali gól, naša chuť uhrať remízu bola veľká. Šťastena však tento krát stála na strane súpera. Ten jeden a pól minúty pred koncom zápasu skóroval a upravil tak skóre na výsledných 1:3.“