Prenájom ľadovej plochy

Prenájom ľadovej plochy

Milí priatelia zimných športov,

petržalský zimný štadión poskytuje priestor pre športových nadšencov, ktorí si utužujú zdravie a priateľstvá na ľadovej ploche. Ľadový hokej je vo svete čoraz populárnejší a teší sa veľkému záujmu nielen zo strany profesionálnych a výkonnostných, ale aj amatérskych hráčov a hráčok. Ak máte záujem objednať si ľadovú plochu pre Vás a Vašich hokejových kamarátov, ponúkame Vám túto možnosť. Výhodou zimného štadióna v Petržalke je jeho celoročná prevádzka!

 

Ľadovú plochu si môžu amatérske hokejové skupiny, občania – jednotlivci, rodičia s deťmi, korčuliarske skupiny, krasokorčuliari, rýchlokorčuliari ako aj ďalšie fyzické a právnické osoby. Maximálny počet korčuliarov s výnimkou dopredu ohlásených hromadných podujati je 50 korčuliarov.  V prípade prekročenia počtu je prevádzka oprávnená nájom bezodkladne ukončiť a požadovať príplatok 100% k pôvodnej cene ľadu.

 

Dopyt a objednávky na prenájom ľadovej plochy posielajte na uvedené adresy elektronickej pošty: zimnystadionpetrzalka@gmail.com,  alebo nám jednoducho zavolajte na telefónne čísla 0907 784 446 (p.Martin Pinček).

 

petrzalka-novy-zimny-stadion-SITA (1)