ROZHOVOR – Samuel Škoda

Ďalšou novinkou, ktorú vám predstavujeme budú pravidelné rozhovory s našimi Pantermi, aby nám o sebe niečo viac prezradili a zároveň sa zabavili. Ako prvého sme spovedali Samka Škodu. Prajeme príjemné čítanie. 😉

HCP: Ahoj Samko, ako sa cítiš pred týmto rozhovorom, ešte keď si aj úplne prvý, ktorého spovedáme? Si rád, že sa Panteráci dozvedia o tebe niečo, čo ešte nevedeli?

Samko: „Ahojte, áno som rád a som zvedavý čo sa ma budeš pýtať.“

HCP: Tak sa nám na začiatok trošku predstav. Koľko máš rokov, do ktorého ročníka chodíš, máš súrodencov?

S: „Takže mám 8 rokov a chodím do 3.A. Nemám súrodenca, ale mám sesternicu a dvoch bratrancov.“

HCP: Rodičia poslúchajú? A ty ich?

S: „Noo, aj áno aj nie. A ja tiež aj áno, aj nie.“ (smiech)

HCP: Vždy si chcel byť hokejistom, robil si aj iný šport?

S: „Áno, už od malička som chcel byť len hokejistom.“

HCP: To je super, že ťa hokej tak baví. Odkedy hrávaš?

S: „Hrám od 4 rokov, začal som sa najprv učiť korčuľovať v troch, a potom som začal hrať hokej v štyroch.“

HCP: Panteri sú tvoj prvý klub?

S: „Prišiel som sem keď som mal 3 roky. Tu som začal a stále som tu.“

HCP: Na akom poste hráš?

S: „Ja som aj obranca aj útočník.“

HCP: A to sa dá?

S: „Jasné.“

HCP: Ako v škole? Stíhaš domáce úlohy a popri tom trénovať?

S: „Snažím sa všetko stíhať, lebo ma to baví.“

HCP: Fíha. A bola už aj poznámka v škole?

S: „Akože môžem aj v inom hocijakom ročníku povedať?“

HCP: No tak skús prezradiť.

S: „No tak áno, ale iba v druhom ročníku zatiaľ, tento rok ešte nie.“

HCP: Mamina s tatinom ťa podporujú však? Chcel by si im touto cestou niečo odkázať?

S: „Áno podporujú ma vo všetkom. Mám ich rád.“

HCP: Musia ťa aj budiť keď máš cez víkend ráno tréning?

S: „Noo, musia. Ale vždy sa mi chce ísť na tréning. Teda iba niekedy sa mi nechce. Trebárs zajtra, pretože zajtra máme tréning ešte ráno pred školou.“

HCP: Ako to vyzerá u vás v šatni pred tréningom/zápasom? Keď prídu tréneri a neposlúchate, tak aj niektorý kričí?

S: „Keď niečo naozaj urobíme zle alebo keď niekto povie, že prehráme, tak sa vždy nahnevajú.“

HCP: Prezradíš niečo na svojho trénera/ov?

S: „No tak, tréner Peťo je trošku lepší ako Erik, ale Erik je tiež super, ale ten trošku kričí keď niečo urobíme zle, alebo keď sa motáme.“ (smiech)

HCP: Keď budeš veľký, čím by si chcel byť?

S: „Mmm, hokejistom a hercom, preto aj natáčam v novom seriáli – Som mama. Každú stredu o 20:35 to ide, a potom keď to nestihne niekto, tak to ide ešte v nedeľu nejak pred obedom.“

HCP: Máte v tíme aj nejaký pokrik?

S: „Áno. Ciki caki, mm nie, už si nepamätám.“ (smiech)

HCP: Hrajú s vami aj baby? Čo na to hovoríš? Je s nimi sranda? Sú to dobré hokejistky?

S: „Áno hrajú. Dobre celkom. S Emmou je aj sranda.“

HCP: No a nedá mi nespomenúť, tvoje herecké obsadenie v novom rodinnom seriáli ako si nám už prezradil. Hráš tam malého „čertíka“. Povedz nám, ako si sa k tomuto dostal?

S: „Mama má nejaký kanál a nám zavolali.“ Takže ťa pozvali na casting že? (smiech)

HCP: Ako sa hokejistovi učia texty, išlo ti to v pohode?

S: „Áno, ľahké to je. Aj včera sme natáčali, aj predvčerom.“

HCP: Stíhal si nakrúcať aj trénovať hokej a ostatné povinnosti?

S: „Jasné stíham, ale som unavený len trošku.“

HCP: Herec či hokejista?

S: „Hokejista.“ (jednoznačná odpoveď)

HCP: Tvoj obľúbený tím NHL?

S: „Mm, Philadelphia.“

HCP: Máš hokejový vzor?

S: „Neviem presne. Poznám niektorých hráčov, ale neviem akí sú.“

HCP: Tvoje naj jedlo a nápoj?

S: „Kuracie stehno s ryžou a kofolaaa.“

HCP: Obľúbená rozprávka/film/seriál?

S: „Som mama.“ (Nič iné sme nečakali 😉 ).

HCP: Čo by si odkázal chalaňom a babám, ktorí by chceli začať s hokejom?

S: „Je to sranda, je to ľahké. Teda na začiatku to je trochu ťažšie, ale potom sa postupne zlepšuješ a vieš už hrať aj s hokejkou.“

HCP: Takže tvojím snom je byť profesionálnym hokejistom?

S: „Dúfam, že raz budem.“

HCP: Tak to Ti držíme veľmi palce.

Ďakujem Ti Samko veľmi pekne za rozhovor, že si si našiel čas. Prajem Ti nech sa Ti darí, v tom čo robíš, veľa úspechov a nových zážitkov aj v našom klube Panterov.

S: „Super, ďakujem aj ja, čaute všetci.“

High five! a záverečná fotka.

43754148_340998859983664_5988614316905988096_n 43879098_2537094216317437_1833492483208642560_n

Text: Petra Pinčeková