Panterky na 4. mieste v lige

Naše baby v rozhodujúcom piatom zápase bronzové medaile nevybojovali.V sobotu 22.3.2014 bol petržalský zimák plný nadšenia aj napätia ako dopadne rozhodujúci piaty zápas o bronzovú priečku v ženskej hokejovej lige. Po výborných výkonoch v celej sezóne sme verili, že tretie miesto ostane v Petržalke. Po nevydarenej prvej tretine sa baby naštartovali, ale Šarišanka Prešov  bola na súboj dobre fyzicky aj mentálne pripravená. Po dramatickom závere, v ktorom sa už nepodarilo vyrovnať a vynútiť si predĺženie nám ostala „zemiaková“ medaila. Aj keď nás všetkých, ktorí sme po celý rok pracovali s babami tento výsledok zarmútil, berieme to ako ponaučenie do ďalšej práce. Šport býva nevyspytateľný a nie vždy sa podarí dosiahnuť cieľ aj napriek vynaloženému úsiliu. Babám, ktoré ťahali celý ročník chceme v mene celého klubu a realizačného tímu poďakovať za peknú reprezentáciu Hockey club Petržalka 2010. Mnohé hrali počas sezóny so zraneniami, po chorobe alebo náročných pracovných a materských povinnostiach. Pre všetko, čo svojmu obľúbenému športu obetovali, si zaslúžia našu pochvalu a úctu. Hokejový život pokračuje ďalej a my budeme mať pred sebou víziu rozvoja a podpory slovenského dievčenského a ženského hokeja v podmienkach HC Petržalka 2010 aj naďalej. PANTERKY, ďakujeme Vám za sezónu 2013-2014!

HC Petržalka 2010 – ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 1:3 (0:1, 1:1, 0:1), sobota 22.3.2014.