Oslavujeme 3. narodeniny!

14. decembra oslávi náš klub tretie výročie založenia!

Začali sme skromne, veď v tom čase stál na mieste súčasného nového petržalského zimáku ešte tenisový kurt a plocha bola zarastená burinou a zahádzaná stavebným odpadom.Prípravy na vznik nového športového klubu však začali naberať na obrátkach a s blížiacim sa termínom prvých stavebných prác sme oznámili svetu, že v roku 2012 bude mať Petržalka nový zimný štadión a s ním aj hokejový klub. Stavebné práce sa kvôli komplikáciám so subdodávateľmi trochu zdržali, štart nového klubu však nie. Len niektorí z Vás si pamätajú na prvý tréning klubu na Pankúchovej ulici v júni 2012. Boli ste tam šiesti… Postupne sme však naberali na sile a po roku, teda v júni 2013 sme narátali v našej svorke šeliem 81 korčuľujúcich petržalských panterov! Odvtedy k nám pribudlo ďalších 41 panterov, a teda dnes nás je už 122! Čas letí veľmi rýchlo a my sme hrdí na to, čo sme spolu za tých niekoľko mesiacov tvrdej práce dosiahli! Náš klub je ešte stále v plienkach, veď bol založený len pred nedávnom. Napriek tomu za to super krátke obdobie dosiahol veľa. V sobotu 14.decembra sa všetci spoločne môžeme potešiť z toho, že nám pod rukami rastie nový bratislavský hokejový klub s mnohými šikovnými hokejistami a hokejistkami, z ktorých budú čo nevidieť riadni hokejoví predátori! Všetkých malých a veľkých panterov  a panterky, ich rodičov, kamarátov a známych pozývame na narodeninové oslavy Hockey club Petržalka 2010!

Všetko sa to začne ráno turnajom Eurominihokejovej ligy našich panteríkov od 8.00 – 12.00. Nasledovať  bude hokejový bonbónik slovenskej ženskej ligy, kedy naše panterky privítajú o 14.00 h najlepší slovenský ženský tím posledných rokov Osy Spišská Nová Ves. Potom sa od 16.45 – 18.00 predstavia naši hokejisti v súťažiach zručnosti. Následne od 18.00 -18.45 bude ľad patriť rodičom a panterom a najmä ich maskám od výmyslu sveta, ktoré si môžu so sebou priniesť. O 19.00 – 20.00 sa začne neľútostný hokejový boj medzi rodičmi a trénermi. A na záver od 20.00 do polnoci bude voľná zábava v priestoroch Sport café.

Mamičky a staré mamy môžu priniesť počas celého dňa svoje najlepšie kulinárske výtvory – koláče, bábovky, medovníky a podobne…Tatkovia sa môžu tešiť na dobrú kapustnicu a nejaké to pivko, dve….prípadne varené vínko.

Prekvapenie čaká aj Panterov 🙂

3.-narodeniny-HCP-2010_web2