Nedeľa 4.3.2018 – 22.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HO HAMIKOVO Hamuliakovo – HC Petržalka 2010 Bratislava  5:3 (2:0 ,1:0, 2:3)

strely 38:32

zákroky 29:33

oslabenia 3:7

strelci gólov: Hubač, Hubač, Hubač

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V dnešnom rýchlom a dramatickom zápase sa vedenia ujali domáci hráči, ktorí, na rozdiel od hostí, svoje gólové šance premenili. A takto prebiehal zápas ešte aj na začiatku tretej tretiny, keď domáci už viedli 4:0. Potom konečne strelili gól aj Panteri a začali doťahovať náskok domácich až znížili na rozdiel gólu. Hostia v túžbe vyrovnať vrhli všetku energiu do útoku, zabudli na obranu, čo využili strelením piateho gólu domáci.

03 08 22 24b 25

Nedeľa 4.3.2018 – 22.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HO HAMIKOVO Hamuliakovo – HC Petržalka 2010 Bratislava  17:0 (7:0, 5:0, 5:0)

strely 62:9

zákroky 9:45

oslabenia 8:5

Vyjadrenie trénera p. Surovku:V dnešnom zápase bolo od prvej minúty každému jasné, kto je pánom na ľade. Skúsenejší domáci dali lekciu hosťujúcim Panterom hlavne v sebavedomí, z čoho sa odvíjalo úplne všetko. Hostia síce korčuľovali a bojovali, ale robili naivné chyby, ktoré domáci okamžite potrestali.“