Ligové zápasy 4.1.2019

Nedeľa 4.1.2019 – 11.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – MMHK Nitra  3:17 (0:10, 1:3, 2:4)

Vyjadrenie trénera p. Surovku: Petržalskí Panteri sa stretli v piatok v prvom zápase nového roku na domácom ľade v dohrávke s družstvom z Nitry. Domáci začali zápas dobre, no napriek veľkej snahe sa nevyvarovali chybám, čo skúsení hráči hostí okamžite využili, získali dostatočný náskok, ktorý počas celého zápasu kontrolovali a zaslúžene vyhrali.

Nedeľa 4.1.2019 – 11.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – MMHK Nitra  1:12 (0:2, 0:5, 1:5)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V dohrávke jedenásteho kola sme krátko po novom roku nastupovali proti súperovi z Nitry. Ak by som mal charakterizovať tento zápas jednou vetou, bolo by to asi toľko, že chalani bojovali od začiatku až do poslednej sekundy zápasu, o čom svedčí náš jediný strelený gól dve sekundy pred koncom, z ktorého sme mali takú radosť, akoby sme strelili vyrovnávajúci gól. V zápase strelecky dominoval súper, no napriek tomu hodnotím výsledky jednotlivých tretín a tiež aj zápasu ako dobré.“