Ligové zápasy 30.9.2018

Nedeľa 30.9.2018 – 2.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – MHKM Skalica 4:13 (0:4, 2:2, 2:7)

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V prvom domácom zápase Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri stretli s družstvom zo Skalice. V zápase, ktorý sa hral vo vysokom tempe, mali hostia výraznú streleckú prevahu, strelili góly a zaslúžene zvíťazili. Domáci Panteri sa napriek nepriaznivému výsledku nevzdávali, statočne bojovali do posledného hvizdu rozhodcu, za čo im patrí pochvala.

Nedeľa 30.9.2018 – 2.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – MHKM Skalica  2:4 (0:1, 1:0, 1:3)

strelci gólov: Chvostík, Gajdošík

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V druhom kole našej súťaže sme na domácom ľade privítali mužstvo zo Skalice. Vedeli sme, že tento zápas bude iný ako zápas prvého kola. Po vhodení úvodného buli sa súper do nás okamžite zakusol a s veľkou dávkou šťastia nám už v 15. sekunde vsietil dosť kuriózny gól. Možno aj toto vyburcovalo našich hráčov k väčšiemu výkonu a hokejovejšiemu prejavu. Od tohto momentu sme pre súpera boli rovnocenným partnerom. Na ľade sa v rýchlom tempe striedali pekné akcie na oboch stranách. Naša snaha bola zužitkovaná v piatej minúte druhej tretiny, kedy sa nám podarilo vsietiť súperovi vyrovnávajúci gól. S odhodlaním vyhrať zápas sme nastupovali aj do poslednej tretiny, no ten istý zámer mal aj súper. Napriek tomu, že sme v tejto tretine inkasovali tri góly, nevzdávali sme sa, čoho dôkazom bol aj náš gól do bránky súpera sedem sekúnd pred koncom zápasu. Odhliadnuc od výsledku považujeme výkon a predvedenú hru našich hráčov v tomto zápase za výbornú a veríme, že v nastúpenom trende budú pokračovať.“