Ligové zápasy 27.1.2019

Nedeľa 27.1.2019 – 17.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

MHC Nové Zámky – HC Petržalka 2010 Bratislava  9:4 (2:1, 3:0, 4:3)

strelci gólov: Přibáň, Klobušický, Fügersy, Tomaník

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 17.kole Pohára Jozefa Gubalu petržalskí Panteri odohrali zápas na ľade súpera v Nových Zámkoch. Vo vyrovnanom zápase nakoniec ťahali za kratší koniec, keď nevyužili čisté gólové šance, otáľali so streľbou, miesto prihrávky nezmyselne kľučkovali a klasicky porobili hlúpe chyby v defenzíve, čo súperovi hráči na rozdiel od Panterov, využili.

Nedeľa 27.1.2019 – 17.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

MHC Nové Zámky – HC Petržalka 2010 Bratislava  9:4 (6:2, 2:1, 1:1)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V nedeľu 27.1. sme odohrali zápas na ľade súpera v Nových Zámkoch. Do zápasu sme vstúpili aktívne a už v piatej minúte sme otvárali skóre. No súper nenechal na seba dlho čakať a o minútu vyrovnal. Následne pri svojej streleckej prevahe nám v tejto tretine vsietil ešte ďalších päť gólov. Našou odpoveďou bol ešte jeden gól v sieti súpera tesne pred koncom tretiny. Druhú tretinu gólovo otvoril súper, no pol minúty na to sme odpovedali my. Napriek našej snahe nepúšťať súpera ku streľbe, podarilo sa mu streliť nám ešte jeden gól. Poslednú tretinu sme hneď v prvej minúte opäť vylepšili skóre. Súper však, možno aj s trochou šťastia, ešte raz prekonal nášho brankára. Ku cti našim chalanom slúži opäť fakt, že bojovali až do konca zápasu napriek nepriaznivému výsledku.“