Ligové zápasy 11.11.2018

Nedeľa 11.11.2018 – 8.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Zlaté Moravce – HC Petržalka 2010 Bratislava   19:2 (5:1, 8:0, 6:1)

strelci gólov: Ružička, Klobušický

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 8.kole Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri predstavili na ľade v Zlatých Moravciach, kde vysoko prehrali, keď ich v podstate porazili traja hráči. V dnešnom zápase si vybral slabší deň brankár, ktorý z prvých 4 striel dostal 3 góly, pri ďalších góloch mu veľmi nepomohla ani obrana, gól padol takmer zo všetkého a útočníci hostí nepremenili ani čisté gólové šance, buď trafili brankára alebo netrafili bránu. K dosiahnutiu lepšieho výsledku dnes nepomohol ani tvrdší dohovor trénera, ani zmeny v zostave, ani posadenie hráčov.

Nedeľa 11.11.2018 – 8.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Zlaté Moravce – HC Petržalka 2010 Bratislava  0:20 (0:5, 0:10, 0:5)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:Po troch zápasoch na domácom ľade sme na ten ďalší vycestovali do Zlatých Moraviec. Tu sme v závere minulej sezóny utrpeli porážku 7:13, preto sme teraz chceli našu reputáciu napraviť. Úlohou bolo znemožniť súperovi vystreliť na našu bránku. Možno povedať, že túto úlohu sa nám podarilo splniť a pomerom striel 67:15, v náš prospech , sme si vytvárali aj viac gólových príležitostí. Keď sme následne do hry vložili aj viac prihrávok, prejav hry na ľade bol oveľa hokejovejší. Toto boli podľa mňa kľúčové momenty, ktoré rozhodli o našom vysokom víťazstve. Aj naši brankári si povedali, že zatiahnu roletu a nepustia za svoj chrbát ani jeden puk. Obaja si tak udržali čisté konto. Chalanom ďakujem za predvedený výkon a pevne verím v ďalšie pokračovanie takéhoto herného prejavu v nasledujúcich zápasoch.“