Leto s Pantermi 2013

Začiatkom prázdnin sme prežili spoločne v troch letných športových táboroch, ktoré sme nazvali „Leto s Pantermi„. Veríme, že do budúcnosti sa táto iniciatíva premení do tradičných letných kempov družstiev petržalských panterov. Počas horúcich júlových dní sme spolo s malými aj veľkými pantermi zažili veľa zábavy a pekných chvíľ.

Najmenšie šelmičky U9 a U10 mali denný tábor v Petržalke. Tešili sme sa ich úprimnému záujmu o všetko nové a ich srdečnému chichotaniu. Niekoľko chalanov si mohlo vyskúšať aj minibrankársky výstroj, ktorý klub zakúpil pre potreby najmenších vekových kategórií. Okrem pohybu na ľade sa Panteríci zdokonaľovali aj v hokejbale, futbale, atletike a gymnastike. Nechýbala ani návšteva novej atrakcie a plážový futbal pri Dunaji. Veľkú radosť mal každý zo zmrzliny, aj keď mnohým skončila skôr na tričku ako v brušku….ale mamičky a ockovia nám to hádam prepáčia – veď sú prázdniny.

Strední Panteri U12 svoje letné zážitky zbierali v piešťanskom campingu Pullmann, kde sa navzájom spoznávali druhý týždeň júla. Okrem futbalu, volejbalu, hokejbalu, šantenia v bazénoch a pretekoch na kolieskových korčuliach videli decká aj kúpeľný ostrov a múzeum bojovej techniky. Bodka v podobe torty bola sladkou odmenou za dobré správanie sa.

Po nich sa do Piešťan nasťahvali aj veľkí Panteri U14. Camping žil hokejom celé dva týždne a jeho obyvatelia rýchlo pochopili, že hokejisti sú veselá kopa…Okrem tréningov na silu a obratnosť sme si užili srandu aj pri futbale, volejbale, freesbee, americkom futbale, aquagyme, alebo pri urputných kartárskych hrách a večerných hrách na schovávačku. Veľkým zážitkom bolo aj vodné lyžovanie a šprintérske preteky na kolieskových korčuliach.

Keďže po celý čas mali Panteri obmedzený prístup k elektronickým zariadeniam, chalani aj baby mali dostatok času spoznať jeden druhého, vymyslieť si prezývky a posilniť kolektívy. Sme radi, že sa vedeli zabaviť aj bez virtuálnych sociálnych sietí, či počítačových hier a užívali si spoločné večery pri športových filmoch alebo diskusiách s trénermi. V tomto trende budeme rozhodne pokračovať.

Všetkým 58 Panterom, ktorí sa zúčastnili letných kempov  ďakujeme za dobré správanie sa, vzornú reprezentáciu Hockey club Petržalka 2010 a zároveň im odkazujeme – športujte, zabávajte sa, odychujte, pretože v auguste začíname na 100% a postupne začneme pridávať !

Všetkým želáme pekné prázdniny Wink!

P.S.: foto a video sú zverejnené pod týmto článkom, v sekcii Multimédiá – foto, a na našej FB stránke…Cool