SPP Energy Tour ´20

Naši Panteri z kategórie 3-4 sa zapojili do projektu SPP Energy Tour ´20. Jedná sa o sériu regionálnych turnajov po Slovensku, kde prví dvaja z tabuľky postupujú ďalej. My sme sa zúčastnili turnaja v rámci západného Slovenska. Panteri odviedli v zápasoch skvelú prácu. Po víťazstvách nad HKL Bratislava, HK Havrani Piešťany a HOBA Bratislava sme postúpili do finále proti HC Slovan Bratislava. V napínavom zápase o víťaza turnaja nám chýbalo kúsok šťastia a prehrali sme 5:7. Obsadili sme konečné 2. miesto na turnaji a zároveň sme postúpili na celoslovenské finále SPP energy Tour ´20. Sme radi, že sme si vybojovali miestenku medzi top 6 tímov na Slovensku a tešíme sa na kvalitných súperov, ktorí nás preveria z Banskej Bystrice, Liptovského Mikuláša, Prešova, Košíc a Slovana.

btr   DSC_0776