Predstavenie klubu

Vážení priatelia,

vitajte na oficiálnych stránkach klubu ľadového hokeja Hockey club Petržalka 2010. Na pravom brehu Dunaja, v bratislavskej Petržalke, sa zrodilo nové športové centrum. Klub ľadového hokeja vznikol 14.12.2010 ako združenie občanov, ktorí sa rozhodli rozvíjať športové a spoločenské aktivity v najväčšej bratislavskej mestskej časti a jej okolí. Sme zástancami tímovej práce, kde každý odovzdáva to najlepšie pre celkový úspech. Kladieme si smelé ciele a nebojíme sa prekážok. Preto sme sa vydali na neľahkú, ale peknú  cestu podpory detského a mládežníckeho športu.
Chceme, aby naša činnosť mala zmysel a aby jej výsledkom boli zdraví a úspešní  športovci. Slovensko v súčasnosti, viac ako inokedy, potrebuje pozitívne príklady. Dnes, v  dobe hľadania stratených hodnôt, je pred nami veľa práce.  Len odvážnymi a správnymi skutkami  deťom a mládeži ukážeme, ako môžu uchopiť svoj život a  zmysluplne s ním narábať.
Veríme, že príbeh o šikovných a úspešných športovcoch a spokojnej petržalskej komunite je aj Vašim príbehom. Filozofiou nášho hokejového klubu je všestranná výchova mladých ľudí, podpora zdravého životného štýlu a s ním spojené telesné a duševné zdravie.
Máme radi šport, máme radi Bratislavu ako hlavné mesto našej krásnej slovenskej vlasti a máme radi Petržalku, ako jej originálnu súčasť. Pridajte sa k nám a urobme spoločne z Petržalky krajšie miesto pre život!

Vaši Petržalskí Panteri

Oficiálny názov:                    Hockey club Petržalka 2010

Právna forma:                       občianske združenie

Sídlo:                                     Marie Curie Sklodowskej 1/A, 851 04 Bratislava