Nedeľa 5.11.2017 – 7.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HK 91 Senica  12:2 (5:0 ,3:0, 4:2)

strely 54:28

zákroky 26:42

oslabenia 2:3

strelci gólov: Chumak, Chumak, Pečko, Ružička, Fančovičová, Pečko, Juhas, Chumak, Juhas, Krajčovič, Hubač, Juhas

Vyjadrenie trénera p. Surovku:Dnes videli diváci zápas, v ktorom domáci Panteri mali prevahu od prvého vhadzovania až po záverečný hvizd rozhodcu. Hráči Senice kládli odpor, nevzdávali sa, ale dnes na domácich jednoducho nestačili.“

002 007 011 020a

Nedeľa 5.11.2017 – 7.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HK 91 Senica  2:6 (2:1, 0:4, 0:1)

strely 31:26

zákroky 20:29

oslabenia 1:1

strelci gólov: Klobušický, Valentín

Vyjadrenie trénera p. Mileca: Úvodnú tretinu sme rozbehli dobre a vyhrali sme ju 2:1. Po prestávke akoby sa hráči uspokojili s dvomi strelenými gólmi a povolili v nasadení. V polovici zápasu sme za stavu 2:2 vystriedali brankárov. Po krátkom čase sme inkasovali tri rýchle góly, pri ktorých sme veľmi nedôsledne bránili súperových hráčov pred našou bránkou. Opätovne sme vystriedali brankárov. V tretej tretine sme možno aj chceli dať góly, šance sme mali, no zlyhali sme v koncovke. V tejto tretine sme inkasovali ešte jeden gól.