Ligové zápasy 4.11.2018

Nedeľa 4.11.2018 – 7.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HK Gladiators Trnava  3:4 (2:0 ,1:1, 0:3)

strelci gólov: Ružička, Ružička, Šimko

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 7.kole Pohára Jozefa Gubalu sa domáci Panteri stretli s Gladiátormi z Trnavy. Prvé dve tretiny sa hral obojstranne rýchly hokej a domáci po dvoch tretinách zaslúžene vyhrávali. V tretej tretine prevzali iniciatívu skúsenejší hostia, strieľali z každej pozície a znížili na rozdiel jedného gólu. Dve a pol minúty pred koncom zápasu sa domácim v súboji s hosťujúcimi hráčmi zranil brankár, ktorý ležal na zemi a rozhodca namiesto prerušenia hry nechal pokračovať v hre. Hostia strelili vyrovnávajúci gól. Nepomohli ani protesty trénerov domácich, gól platil. Brankár sa z ľadu presunul na pohotovosť. Tento, z pohľadu domácich, zvláštny verdikt vyviedol na krátky okamih z koncentrácie domácich hráčov, ktorí z ďalšieho bully inkasovali štvrtý gól. Nezvesili hlavu a bojovali až do konca zápasu, pár sekúnd pred koncom zápasu nepremenil domáci hráč brejk, a tak oba body cestovali do Trnavy.

Nedeľa 4.11.2018 – 7.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HK Gladiators Trnava  2:7 (0:2, 1:5, 1:0)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V nedeľu 4.11. sme v domácom prostredí odohrali tretí domáci zápas v rade v priebehu štyroch dní. Na našom ľade sme privítali súpera z Trnavy. Prvé dejstvo zápasu bolo poznačené hrou, ktorá ani zďaleka nepripomínala hokej a tak napriek streleckej rovnováhe, sme inkasovali dva góly, no súperovo konto zostalo čisté. Pred začiatkom druhej tretiny sme preto urobili malé zmeny v zostave. No naša nekoncentrovanosť pokračovala aj v tejto tretine. Síce sa nám podarilo jeden krát skórovať, no súperova strelecká úspešnosť bola oveľa väčšia, podarilo sa mu streliť nám päť gólov, čo zrejme rozhodlo o zápase. Pre zranenie jedného nášho hráča sme opäť boli nútení upraviť zostavu. Tretia tretina bola z našej strany určite najhokejovejšia. Tu sa nám podaril streliť jediný gól tretiny, no ten na naše víťazstvo nestačil.“