Nedeľa 3.3.2019 – 22.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HC Zlaté Moravce  14:8 (4:1, 6:5, 4:2)

strely 26:57

zákroky 49:12

oslabenia 3:4

strelci gólov: Plankenauerová, TomaníkTomaník, Slávik, Tomaník, Šulc, Fügersy, TomaníkTomaník, TomaníkTomaník, Ružička, Přibáň, Šulc

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V prvú marcovú nedeľu sa stretli v dueli petržalskí Panteri s družstvom zo Zlatých Moraviec. Diváci na petržalskom štadióne videli kvalitný zápas, hral sa rýchly hokej, kde šanca striedala šancu a gól bol v ovzduší celých šesťdesiat minút. Hostia síce domácich prestrieľali, ale brankári domácich tentokrát odviedli dobrú prácu, čo sa nedá povedať o brankárovi hostí, ktorý dostal gól z každej druhej strely.

Nedeľa 3.3.2019 – 22.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HC Zlaté Moravce  4:2 (1:0, 2:2, 4:0)

zákroky 43:23

Vyjadrenie trénera p. Mileca: „Nabudení po dobrom výkone z piatkového zápasu sme aj v nedeľu 3. marca chceli podať čo najlepší výkon proti nášmu ďalšiemu súperovi zo Zlatých Moraviec. Zápas sa začal obojstranne v rýchlom tempe. Vyrovnaná hra sa odzrkadľovala aj na skóre. Do sedemnástej minúty sa hralo bez gólov. Potom sme inkasovali veľmi kuriózny gól – z ofsajdu. Druhá tretina gólovo patrila nám, z dvanástich striel na súperovu bránku dve skončili za brankárovým chrbtom. Povzbudení týmto úspechom sme nastupovali do poslednej tretiny. Tu sme náš tlak na súpera neustále stupňovali. Hoci strelecky sme ju prehrali 7:19, gólovo sme ju vyhrali 2:1. Vďaka zodpovednej hre počas celého sme dotiahli zápas do víťazného konca.“