Ligové zápasy 3.2.2019

Nedeľa 3.2.2019 – 18.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HC Zlaté Moravce  8:11 (1:4, 2:1, 5:6)

strelci gólov: Lažo, Přibáň, Přibán, Tomaník, Lažo, Plankenauerová, Tomaník, Tomaník

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V prvú februárovú nedeľu odohrali petržalskí Panteri na domácom ľade kvalitný zápas so súperom zo Zlatých Moraviec. Hra sa presúvala z jednej strany na druhú, šanca striedala šancu, a tak diváci videli rýchly a dramatický hokej celých šesťdesiat minút. Hostia sa v prvej tretine ujali vedenia o tri góly, čo sa pre ďalší vývoj zápasu ukázalo ako rozhodujúce.

Nedeľa 3.2.2019 – 18.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HC Zlaté Moravce  7:2 (1:0, 2:2, 4:0)

strelci gólov: Gajdošík, Gajdošík, Gajdošík, Gajdošík, Pišiak, Vaňo, Valentín

Vyjadrenie trénera p. Mileca:Prvú februárovú nedeľu sme doma v Petržalke privítali hráčov HC Zlaté Moravce. Zápas sme začali trochu v opatrnom tempe, no napriek tomu sme predvádzali bojovný hokej. Skóre sa začalo meniť až v polke prvej tretiny a to v náš prospech. Tento náš gól zrejme zmobilizoval súpera a ten nám už nedovolil skórovať. Do druhej tretiny sme teda nastupovali s najtesnejším skóre. Hneď v úvode tejto tretiny súper vyrovnal, to nás však neodradilo a behom štyroch minút sme vsietili ďalšie dva góly. Ani súperovi hráči však nerezignovali a dve minúty pred koncom tretiny rozvlnili našu bránu. Posledná časť zápasu však jednoznačne patrila nám. Peknými akciami sa nám podarilo streliť ešte štyri góly, ktoré nám zabezpečili jasné víťazstvo. Myslím, že tento zápas bol divácky veľmi zaujímavý, nakoľko sa striedali pekné akcie na oboch stranách.“