Nedeľa 25.11.2018 – 10.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Zlaté Moravce – HC Petržalka 2010 Bratislava   16:3 (5:0, 2:1, 9:2)

strely 66:18

zákroky 15:50

oslabenia 1:0

strelci gólov: Plankenauerová, Plankenauerová, Ružička

Vyjadrenie trénera p. Surovku: Petržalskí Panteri sa po dvoch týždňoch predstavili opäť na ľade v Zlatých Moravciach. Na zápas pricestovali s cieľom uhrať čo najlepší výsledok a vyvarovať sa zbytočným chybám v obrane, čo sa im nepodarilo.

Nedeľa 25.11.2018 – 10.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Zlaté Moravce – HC Petržalka 2010 Bratislava  5:3 (4:0, 0:1, 1:2)

zákroky 32:34

oslabenia 2:3

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V desiatom kole našej ligy sme rovnako ako v predošlom týždni vycestovali za súperom do Zlatých Moraviec. Vedeli sme, že tento zápas bude úplne iný, že tento krát súper neponechá nič na náhodu. Tak sa aj stalo. Od úvodného buly bolo jasné ofenzívne nasadenie hráčov Zlatých Moraviec. Nedá sa však povedať, že by nás tento ich vstup do zápasu prekvapil. Aj my sme ohrozovali bránu súpera, no gólové šťastie stalo v prvej tretine na strane našich protihráčov. Prvé dva inkasované góly boli po pekných súperových akciách, no pod ďalšie dva v tejto tretine, sme sa podpísali my sami hrubými chybami. Do druhej tretiny sme nastupovali so zámerom väčšieho dôrazu pri zakončovaní našich útočných akcií a zodpovednejšieho prístupu pri bránení pred vlastnou bránkou. To nám pomohlo eliminovať súperove akcie a na druhej strane súper musel jeden krát vyťahovať puk zo svojej bránky. V tretej časti hry sme naďalej pokračovali v tlaku na súpera. Striedali sa pekné a rýchle akcie na oboch stranách, hokej bol dramatický do poslednej sekundy, keďže my sme chceli vyrovnať a súper udržať svoje víťazstvo. Tuto tretinu sme vyhrali 2:1 no na naše víťazstvo to nestačilo. Zápas ako celok, mimo prvej tretiny, hodnotím ako dobrý.“