Nedeľa 24.2.2019 – 21.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

MHKM Skalica – HC Petržalka 2010 Bratislava  11:1 (2:1, 5:0, 4:0)

strely 37:16

zákroky 35:25

oslabenia 0:2

strelci gólov: Majzún

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 21.kole Pohára Jozefa Gubalu petržalskí Panteri odohrali zápas na ľade súpera v Skalici. Po vyrovnanej prvej tretine, ktorú prehrali o jeden gól, dobre vstúpili aj do druhej tretiny, ale samostatný nájazd na jej začiatku nebol úspešný. Hra bola stále vyrovnaná, hral sa obojstranne rýchly hokej. V 28.minúte dostali Panteri tretí gól a nastala v hre hostí zmena. Začali im odskakovať puky z hokejok, nepremenili ďalšie gólové šance a domácim začalo vychádzať takmer všetko, pomaly každá tretia strela skončila v bráne hostí.

Nedeľa 24.2.2019 – 21.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

MHKM Skalica – HC Petržalka 2010  8:2 (3:0, 2:1, 3:1)

zákroky 11:44

oslabenia 1:1

Vyjadrenie trénera p. Mileca:Poslednú februárovú nedeľu sme na zápas 21.kola vycestovali do Skalice. Do zápasu sme vstupovali bojovo naladení, v snahe uhrať čo najlepší výsledok. No protihráči sa do nás zakusli o čosi bojovnejšie. Asi najvýstižnejšie to dokumentuje počet striel prvej tretiny a to 18:2 v prospech súpera, z čoho v našej bráne skončili tri. Po oddychu medzi tretinami sa obraz hry mierne vyrovnal, čo sa prejavilo aj našej útočnej a streleckej aktivite, z ktorej sme zaznamenali náš prvý gól. Záverečná časť hry bola opäť poznačená zvýšenou prevahou súpera a opäť tromi gólmi v našej bráne. Hoci autormi posledného gólu zápasu sme boli my, na víťazstvo to nestačilo.“