Ligové zápasy 23.9.2018 – NOVÁ SEZÓNA

Po letnej prestávke prichádza nová sezóna a s ňou aj naši oddýchnutí a nabudení Panteri, spolu so svojimi trénermi, ktorí dúfame sa ukážu v plnej sile a budú úspešní v nasledujúcich zápasoch Pohára Jozefa Gubalu. Baby a chalani, držíme vám palce!

Nedeľa 23.9.2018 – 1.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HK 91 Senica – HC Petržalka 2010 Bratislava 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 1.kole Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri predstavili v Senici. Vo vyrovnanom zápase, ktorý sa hral vo vysokom tempe, boli hostia domácim dôstojným súperom. O víťazstve domácich hráčov rozhodla až tretia tretina. Domáci sa ujali vedenia o dva góly, a hoci sa Panteri snažili streliť gól, definitíva víťazstva domácich nastala až pri presilovej hre hostí, ktorí si sami strelili nešťastný gól do vlastnej brány.

Nedeľa 23.9.2018 – 1.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HK 91 Senica – HC Petržalka 2010 Bratislava  1:5 (0:3, 0:2, 1:0)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V nedeľu sme prvým zápasom na ľade súpera HC 91 Senica odštartovali novú sezónu 2018/2019. Na zápas sme nastupovali plní očakávania aké bude naše prvé vystúpenie. Po vhodení úvodného buli netrvalo dlho a už v druhej minúte sme otvorili náš gólový účet. To nás samozrejme nabudilo pokračovať v tlaku na súpera. Naša snaha sa vyplatila strelením ďalších dvoch gólov v tejto tetine. Druhá tretina bola tiež v našej réžii a dvomi strelenými gólmi sme opäť  vylepšili naše skóre. Pod výsledok poslednej tretiny sa už podpísala mierna únava našich hráčov a na druhej strane neustála snaha súpera streliť nám nejaký ten gól. Túto tretinu sme prehrali 0:1. Celkovo naše úvodné vystúpenie hodnotíme ako dobrý štart do novej sezóny.“