Ligové zápasy 21.1.2018

Nedeľa 21.1.2018 – 16.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HK 91 Senica – HC Petržalka 2010 Bratislava   1:18 (1:5 ,0:6, 0:7)

strelci gólov: Zavalidrov, Hubač, Krajčovič, Chumak, Zavalidrov, Fančovičová, Zavalidrov, Chumak, Krajčovič, Murgaš, Murgaš, Fančovičová, Zavalidrov, Zavalidrov, Zavalidrov, Miertuš, Krajčovič, Plankenauerová

Vyjadrenie trénera p. Surovku:V dnešnom zápase zdolali petržalskí Panteri domácich hráčov Senice, keď od prvého bully až do posledného hvizdu rozhodcu mali výraznú hernú aj streleckú prevahu, takmer každá tretia strela Panterov skončila v bránke domácich.“

01 02 08 E4

Nedeľa 21.1.2018 – 16.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HK 91 Senica – HC Petržalka 2010 Bratislava  13:2 (5:0, 3:1, 5:1)

strelci gólov: Kern, Kern

Vyjadrenie trénera p. Mileca: Ďalším vystúpením našich mladších žiakov bol zápas na ľade súpera, HK 91 Senica. Do úvodných minút prvej tretiny sme nastúpili nabudení a motivovaní víťazstvom. Hral sa pomerne rýchly hokej zo strany na stranu.  Prvé schladenie prišlo už v druhej minúte kedy sme inkasovali naozaj kuriózny gól. Nedali sme sa však odradiť a snažili sme sa ďalej, no dobrá hra súpera bola korunovaná v siedmej minúte druhým gólom v našej sieti. Od tohto momentu akoby sme zabudli hrať kolektívny hokej. Nevedeli sme sa bez problémov dostať von z našej tretiny, nedokázali a nechceli sme si nahrávať, čím náš herný prejav strácal na kvalite a hokejovosti. Prvé dejstvo hry sme ukončili s piatimi inkasovanými gólmi. Po nástupe do druhej tretiny sa nám hneď v prvej minúte podarilo streliť gól a zdalo sa, že sa zmení aj naša hra, no nestalo sa tak. Súper hral stále svoj hokej, v ktorom si neprestával nahrávať a tak bez väčších problémov dotiahol zápas do víťazného konca.

senica MZ1 senica MZ2 senica MZ3 senica MZ4