Ligové zápasy 2.11.2018

Piatok 2.11.2018 – 5.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HO HAMIKOVO Hamuliakovo  0:17 (0:6 ,0:6, 0:5)

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V piatkovom zápase Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri stretli s družstvom z Hamuliakova, ktorému na domácom ľade podľahli. Hoci sa domáci hráči snažili, prvoligoví hostia dominovali vo všetkých činnostiach a zaslúžene zvíťazili.

Piatok 2.11.2018 – 5.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HO HAMIKOVO Hamuliakovo  2:17 (1:4, 1:3, 0:10)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V zápase piateho kola bolo našim súperom  mužstvo z Hamuliakova. Po úvodnom buly sme začali zápas vo veľmi ospalom tempe. Ako prvý budíček nám už v tridsiatej sekunde súper strelil jeho úvodný gól. Aj po tomto inkasovanom góle sme stále hrali nekoncentrovane a nedôsledne. Tak súper pridal ďalšie dva góly. To nás už trochu naštartovalo a podarilo sa aj nám v siedmej minúte vsietiť súperovi gól. O pól minútu sme však inkasovali opäť my. Druhá polovica tejto tretiny už bola z našej strany oveľa hokejovejšia no súper si pozorne strážil naše strely a tak sa už skóre nemenilo. V druhej tretine náš hokejový prejav sa opäť trochu vylepšil, viac sme tlačili súpera, mali sme aj o niečo viac streleckých príležitostí no rovnako ako v prvej časti hry aj teraz sme skórovali len raz, pričom súper 3krát. Do záverečnej tretiny sme nastupovali so zámerom udržať tempo súpera a pokúsiť sa vylepšiť si skóre. Tento náš zámer nám však nevyšiel, súper pridal do obrátok a zo svojich šestnástich striel vyslaných na našu bránu bolo desať úspešných. Tento zápas bol pre mnohých chalanov veľkou psychickou skúškou, niektorí obstáli, niektorí nie. Netreba však vešať hlavu aj taký je šport.“