Nedeľa 18.3.2018 – 24.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Zlaté Moravce – HC Petržalka 2010 Bratislava   8:5 (4:0, 2:3, 2:2)

strely 38:36

zákroky 31:30

oslabenia 3:3

strelci gólov: Hubač, Chumak, Juhas, Krajčovič, Hubač

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V nedeľu sa v Zlatých Moravciach odohralo posledné kolo Pohára Jozefa Gubalu. V rýchlom zápase, v ktorom sa hra presúvala z jednej strany na druhú, sa vedenia ujali domáci hráči, ktorí veľkosť domáceho ihriska využili a v prvej tretine strelili 4 góly. Hostia z Petržalky gólové šance mali tiež, ale nie a nie prekonať brankára domácich. Góly začali Panteri strieľať až v druhej tretine a náskok domácich znížili. Aj v tretej tretine padali góly do oboch bránok. O víťazovi rozhodla prvá tretina, ktorú vyhrali domáci.

Nedeľa 18.3.2018 – 24.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Zlaté Moravce – HC Petržalka 2010 Bratislava  13:7 (7:1, 4:3, 2:3)

strely 45:23

zákroky 16:32

oslabenia 3:4

strelci gólov: Vaňo, Ružička, Ružička, Gajdošík, Javorka, Vaňo, Gajdošík

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V rámci 24. kola sme vycestovali na zápas do Zlatých Moraviec. Výsledok prvej tretiny bol ovplyvnený štyrmi vylúčeniami na našej strane a tiež naším nezvykom hrať na veľkom ihrisku. Paradoxom však je, že jediný náš gól tejto tretiny sme strelili vo vlastnom oslabení. V druhom dejstve hry sme pridali na dôraze, hrali sme bez vylúčených hráčov čo sme zavŕšili tromi strelenými gólmi. Tretinu sme prehrali najtesnejším rozdielom 4:3. Do poslednej tretiny hráči nastupovali s ešte väčšou snahou bojovať a streliť nejaký ten gól. Naša snaha sa vyplatila a tretinu sme vyhrali 3:2. Potešujúcim momentom tohto zápasu bol fakt, že sa začínajú gólovo presadzovať naši najmladší hráči.“