Ligové zápasy 14.10.2018

Nedeľa 14.10.2018 – 4.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – MHC Nové Zámky 3:9 (1:1, 1:4, 1:4)

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V druhom domácom zápase Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri stretli s družstvom z Nových Zámkov. Zápas začali lepšie domáci, ktorí sa ujali vedenia. Hostia potom vyrovnali a ujali sa vedenia, ale v polovici zápasu bola opäť remíza. Domáci vystriedali brankára, po jeho príchode do brány hostia okamžite spustili kanonádu a ujali sa vedenia, ktoré postupne navyšovali. Domácim Panterom sa lepila smola na hokejky a nepremenili ani čisté gólové šance, takže skóre sa menilo v prospech hostí až do konca zápasu. Celý zápas sa hral vo vysokom tempe, hostia túžili dať desiaty gól a domáci zase znížiť rozdiel skóre.

Nedeľa 14.10.2018 – 4.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – MHC Nové Zámky  6:9 (0:5, 2:3, 4:1)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V ďalšom kole, opäť na domácom ľade, sme privítali súpera z Nových Zámkov, ktorý prišiel s jasným zámerom vyhrať. Túto jeho snahu sme pocítili hneď od vhodenia prvého buly. Už v prvej minúte si súper otvoril svoj gólový účet. Celá prvá tretina sa niesla v jednoznačnej réžii súpera. Tu sme inkasovali ďalšie štyri góly. V druhej tretine sme pridali v nasadení  a dôraze a to sa nám vyplatilo. Strelili sme dva góly. Do poslednej tretiny sme nastúpili s väčšou motiváciou. Táto tretina priniesla rýchly hokej a možno povedať , že sme v nej vo všetkých herných situáciách súpera prevyšovali. Vďaka takémuto nasadeniu súper štyri krát vyťahoval puk zo svojej brány. Napriek zlému začiatku zápasu sme postupne viac a viac zlepšovali svoju hru. Záver zápasu už bol výrazne rýchlejší a hokejovejší.“