Nedeľa 13.1.2019 – 15.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

EC Vienna Tigers – HC Petržalka 2010 Bratislava  12:1 (3:1, 6:0, 3:0)

strely 57:12

zákroky 11:45

oslabenia 2:2

Vyjadrenie trénera p. Surovku: V 15.kole Pohára Jozefa Gubalu sa petržalskí Panteri stretli v Hamuliakove s Tigrami z Viedne, ktorí tu majú domáce prostredie. Zápas sa začal vo vysokom tempe, domáci mali prevahu, ale do vedenia sa dostali hostia, ktorí v zapätí nepremenili ďalšiu tutovku, čo malo vplyv na ďalší priebeh zápasu. Domáci zvýšenou aktivitou v útoku vyrovnali, ujali sa vedenia, ktoré do konca zápasu kontrolovali a po chybách hostí ešte pridali ďalšie góly.

Nedeľa 13.1.2019 – 15.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

EC Vienna Tigers – HC Petržalka 2010 Bratislava  8:2 (5:0, 2:1, 1:1)

Vyjadrenie trénera p. Mileca:V pätnástom kole ligy sme na zápas vycestovali do Hamuliakova, kde sme nastúpili proti EC Vienna Tigers. Náš herný prejav a prístup azda najlepšie vystihujú výsledky jednotlivých tretín. Prvá tretina, v ktorej sme inkasovali najviac gólov, bola poznačená nekoncentrovanosťou a neplnením si pokynov. Súper na nás vyslal 21 striel, pričom my sme mali len tri pokusy. V druhej tretine sme sa radovali z gólu v sieti súpera, no ten aj naďalej pokračoval v streleckej aktivite, čo mu prinieslo ďalšie dva góly v našej sieti. Až tretia tretina priniesla trochu bojovnejšieho a hokejovejšieho prejavu z našej strany. A aj napriek opätovnému streleckému tlaku zo strany súpera (18:7) sme dokázali uhrať remízu.“