Nedeľa 12.11.2017 – 8.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HK RUŽINOV´ 99 Bratislava – HC Petržalka 2010 Bratislava   7:6 (1:4 ,3:1, 3:1)

strely 37:36

zákroky 30:25

oslabenia 1:4

strelci gólov: Miertuš, Zavalidrov, Zavalidrov, Zavalidrov, Pečko, Turek

Vyjadrenie trénera p. Surovku:Do dnešného zápasu lepšie vstúpili hostia z Petržalky, ktorí na rozdiel od domácich, svoje šance v prvej tretine premenili. Hra sa počas zápasu naďalej presúvala z jednej strany na druhú, brankári zasahovali na oboch stranách, ale presnejšiu mušku mali teraz domáci hráči, ktorí strelili viacej gólov, vyrovnali a nakoniec sa dostali do vedenia. Panteri v záverečnom tlaku už gól nestrelili a po dobrom výkone prehrali.“

008 007 002 001

Nedeľa 12.11.2017 – 8.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HK RUŽINOV´ 99 Bratislava – HC Petržalka 2010 Bratislava   5:7 (3:1, 1:0, 1:6)

strely 23:25

zákroky 24:19

oslabenia 6:4

strelci gólov: Torma, Mateáš, Torma, Mateáš, Kern, Mateáš, Ružička

Vyjadrenie trénera p. Mileca: Zápas počas ktorého sme dlho nevedeli gólovo zakončiť naše útočné akcie a rovnako ako v predošlom zápase dovoľovali sme súperovi dorážať pred našou bránkou. Tomu odpovedal aj stav po dvoch tretinách 1:4. Po strelení nášho druhého gólu hneď v úvode tretej tretiny sme začali hrať oveľa koncentrovanejšie, čo nám prinieslo ďalších 5 gólov v súperovej bránke. Tým sme celý zápas doviedli do víťazného konca.