Ligové zápasy 12.1.2018

Piatok 12.1.2018 – 15.kolo pohár J. Gubalu, starší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HOBA Bratislava  2:9 (0:2 ,0:5, 2:2)

strelci gólov: Juhas, Klein

Vyjadrenie trénera p. Surovku:V piatkovej predohrávke domáci Panteri vstupovali do zápasu s cieľom bodovať. Vyvinuli na súpera tlak, ale čisté gólové šance ostali nevyužité, a tak sa vedenia v zápase ujali hostia, ktorí v rozpätí 33 sekúnd strelili dva góly. Na začiatku druhej tretiny strelili hostia gól v presilovke a v priebehu minúty pridali ďalší. Do konca druhej tretiny vsietili ešte tri, keď naplno využili slabší výkon obrany a brankára domácich. V tretej tretine Panteri, už v decimovanej zostave, dokázali vsietiť dva góly a do konca zápasu boli zase dôstojným súperom hostí.“

Piatok 12.1.2018 – 15.kolo pohár J. Gubalu, mladší žiaci

HC Petržalka 2010 Bratislava – HOBA Bratislava  5:7 (2:0, 1:2, 2:5)

strelci gólov: Nosian, Javorka, Ružička, Kern, Valentín

Vyjadrenie trénera p. Mileca: „V 15. kole našej ligy mladších žiakov sme si zmerali sily s mužstvom HOBA Bratislava. Štart do zápasu a celá prvá tretina boli výborné. Náš tlak na súpera sme v prvej časti hry zavŕšili dvomi gólmi. Aj úvod druhej časti hry patril nám, a tak sme strelili tretí gól. V ďalších minútach druhého dejstva zápasu sa karty pomaly začali obracať a my sme inkasovali dva góly. To naštartovalo súpera a nám akoby to podlomilo sebavedomie. V tretej tretine mal viac z hry súper, aj keď do 45 minúty zápasu sme stále viedli. Potom sme sa dopustili dvoch veľkých chýb, čo súper využil a strelil nám dva rýchle góly. Zvyšok zápasu sa hral v pomerne rýchlom tempe, kde obe strany chceli doviesť zápas do víťazného konca. Nakoniec šťastie prialo viac súperovi, a tak po celkovo dobrom hokejovom výkone z našej strany, odchádzali sme bez zisku bodov.“

hoba1 hoba2 hoba3