Štart do novej sezóny!

Milí Panteri & Panterky & rodičia & kamaráti!

Dnes, 2.9.2019, si mnohí z Vás opäť sadli do školských lavíc, vytiahli nové zošity a učebnice, stretli sa po lete so spolužiakmi. Dúfame, že ste cez leto nabrali veľa nových síl, no zároveň si dobre oddýchli a zabavili sa. Správny hokejista sa musí aj učiť a vzdelávať sa, aby mu to pálilo aj na ľade a vedel pri hre rozmýšľať. Prajeme Vám teda veľa šťastia a pozitívnej energie, aby sa Vám dobre hralo aj v novej sezóne. Všetci tréneri aj my sme sa už na Vás tešili, takže treba chodiť poctivo ako do školy, tak aj na tréningy. Prajeme Vám veľa síl a nech sa Vám darí. :)

Tím HC Petržalka 2010

 

kidshockey

 

 Letné hokejové tábory 2019

Počas letných prázdnin mali naši Panteríci aj starší Panteri možnosť poriadne zregenerovať, užiť si horúce letné dni s rodinou a kamarátmi. Správny športovec však vie, že nemôže pohyb úplne vypustiť, a tak sme aj tento rok zorganizovali letné hokejové kempy, kde si chalani a baby aj zatrénovali, aj sa zabavili, napr. pri vlastnoručnom odhadzovaní snehu. Ďakujeme všetkým trénerom aj rodičom za spoluprácu. No posúďte sami, fotky sú v priloženej galérii. :)

 

spolocna kemp jul 2019 spolocna 2kemp

ViacTurnaj v Košiciach

Tréner p. Solmoši: “Naši Panteri z kategórie 3-4 absolvovali turnaj v Košiciach 15.-16.6.2019. Bolo to vôbec prvýkrát, kedy hrali na veľké ihrisko. V tomto prípade nehrali výsledky žiadnu rolu. Sme radi, že si vyskúšali “veľký hokej”, v ktorom obstáli na prvýkrát veľmi dobre. Súperi boli vyhratí, adaptovaní na veľké ihrisko, čomu zodpovedali aj naše prehry. Napriek tomu sme vybojovali jeden bod za remízu. Umiestnili sme sa na poslednom mieste, ale sme veľmi vďační za cenné skúsenosti.”

 

2 3 4